Вступ на перший курс

 ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НМТ / ЗНО) 

Якщо ти щойно закінчив школу або коледж, вже одержав документ про повну загальну середню освіту чи диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра, твій наступний крок – скласти національний мультипредметний тест! Якщо ти вже складав його торік або склав зовнішнє незалежне оцінювання у попередні роки, ти можеш скористатись результатами цих тестувань. Але головне – ти маєш обрати майбутню професію та обдумати свій подальший шлях. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки (якщо ти завершив навчання у школі) або 3 роки (якщо ти маєш диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра чи фахового молодшого бакалавра). За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

У 2023 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів. Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 03 квітня та триватиме місяць. Основна сесія НМТ буду проводитись з 05 червня до 23 червня в Україні та 41 країні світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з трьох предметів, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування впродовж 180 хвилин. Результат можна буде отримати одразу після завершення тестування. Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у нашому спеціальному розділі.

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 15 заяв. Загалом на всіма базами вступу (повна загальна середня освіта, диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста чи диплом магістра) та за всіма формами здобуття освіти (денна, заочна) сумарно одна людина може подати 20 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня ти маєш подати оригінали документів особисто або з допомогою накладння кваліфікованого електронного підпису у кабінеті вступника. З усіма ключовими датами вступної кампанії можна ознайомитись за посиланням – тримай руку на пульсі та не прогав важливе!

     Вартість навчання

     Перелік документів для вступу

     Правила прийому

    Розклад роботи Приймальної комісії

Ключові дати

  Офіційні документи

  Контакти відбіркової комісії

     Освітня програма «Комп'ютеризовані поліграфічні системи» по спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Освітня програма «Комп'ютеризовані поліграфічні системи»

У процесі навчання студенти отримують ґрунтовну підготовку з конструювання, експлуатації і дослідження поліграфічного обладнання; з автоматизації і комплексної механізації поліграфічних процесів; проектування, конструювання й виготовлення нових вузлів поліграфічних машин та автоматизованих систем; організації і проведення монтажу, ремонту, сервісного обслуговування та модернізації сучасного поліграфічного обладнання. Основний напрям науково-технічної ді­яльності: оптимізація побудови та розробка конструкцій поліграфічних машин та устаткування спеціальних видів друку; оптимізація структури та параметрів конструкцій машин нового покоління. Профіль діяльності випускників — розробка, проектування, організація експлуатації і технічного обслуговування поліграфічного устаткування з виробництва різних видів друкованої продукції: книг, періодичних видань, інших медіапродуктів, реклами, пакування, проміжних додаткових елементів різних галузей виробництва.

Вступ до магістратури

 Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до кафедри машин і агрегатів поліграфічного виробництва  КПІ ім. Ігоря Сікорського на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра за освітньою програмою (спеціалізацією)  «Комп'ютеризовані поліграфічні системи».

Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової.

Для вступу за державним замовленням потрібно скласти фахове вступне випробування, а за кошти фізичних та/або юридичних осіб – подати до розгляду мотиваційний лист. Програми фахових вступних випробувань оприлюднені на сайтах факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково. 

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності заяв, кількість заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб – максимум 15. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись для складання фахового вступного випробування. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 31 липня до 21 серпня включно. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

   •  для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023 навчального року, які бажають вступити до магістратури;

   •  для вступників, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти.

Детальніше про вступ до магістратури на сайті Приймальнох комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

 Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітній рівень "магістр" по спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» з освітньої програми «Комп'ютеризовані поліграфічні системи». 

    Вартість навчання на контрактній основі освітнього рівня "магістр"

    Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки  магістра

Перелік документів для вступу:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
• диплом бакалавра (оригінал та копії);
• додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
• творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);
• військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
• ідентифікаційний код (оригінал та копії);
• чотири фотографії.

Цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб - до 30.

Ключові дати

Офіційні документи

Контакти відбіркової комісії

Освітня програма «Комп'ютеризовані поліграфічні системи» по спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Освітня програма «Комп'ютеризовані поліграфічні системи»

Детальніше: Вступ до магістратури

Вступ за дипломом МС/МБ/ФМБ

ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА ДИПЛОМОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА АБО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського» ти маєш обов’язково надати результати НМТ з української мови та математики або сертифікат ЗНО 2019-2021 років з української мови та літератури / української мови та з математики.

Пам’ятай – документи до Національного технічного університета України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» потрібно подати з 29 липня до 23 серпня включно! Документи у 2022 році подаються виключно електронно! Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням – 29 серпня автоматично через Єдину державну електронну базу з питань освіти, тобто ти довідаєшься про рекомендацію прямо у своєму електронному кабінеті. Не впусти можливість! Стеж за ключовими датами вступної кампанії за посиланням.

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2022 році

Перелік конкурсних пропозицій для вступу на бакалаврат за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних фахових випробувань) при вступі на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст»

Вартість навчання

Перелік документів для вступу

Офіційні документи

Контакти відбіркової комісії

Освітня програма «Комп'ютеризовані поліграфічні системи» по спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Освітня програма «Комп'ютеризовані поліграфічні системи»

У процесі навчання студенти отримують ґрунтовну підготовку з конструювання, експлуатації і дослідження поліграфічного обладнання; з автоматизації і комплексної механізації поліграфічних процесів; проектування, конструювання й виготовлення нових вузлів поліграфічних машин та автоматизованих систем; організації і проведення монтажу, ремонту, сервісного обслуговування та модернізації сучасного поліграфічного обладнання. Основний напрям науково-технічної ді­яльності: оптимізація побудови та розробка конструкцій поліграфічних машин та устаткування спеціальних видів друку; оптимізація структури та параметрів конструкцій машин нового покоління. Профіль діяльності випускників — розробка, проектування, організація експлуатації і технічного обслуговування поліграфічного устаткування з виробництва різних видів друкованої продукції: книг, періодичних видань, інших медіапродуктів, реклами, пакування, проміжних додаткових елементів різних галузей виробництва.

Спеціальності і спеціалізації кафедри

Кафедра «Машин і агрегатів поліграфічного виробництва» готує спеціалістів  у галузі:

- проектування поліграфічних високотехнологічних інтегрованих поліграфічних комплексів;

 - проектування мікропроцесорних систем керування поліграфічними технічними комплексами;

 - проведення досліджень у галузі вдосконалення високотехнологічних поліграфічних технічних систем з цифровими системами контролю та управління.

 Кафедра здійснює підготовку по спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» за трьома освітніми рівнями:

бакалавр (освітня програма  «Комп'ютеризовані поліграфічні системи», термін навчання – 4 роки); 

магістр (освітня програма  «Комп'ютеризовані поліграфічні системи», термін навчання – 1рік 4 місяці); 

доктор філософії РhD  (термін навчання – 4 роки).

 На кафедрі діє   освітня програма  «Комп'ютеризовані поліграфічні системи», яка включає такі дисципліни:

- комп'ютерне моделювання, інженерна графіка; 

- автоматизоване проектування; 

- програмування; 

- інформаційно-вимірювальні системи; 

- цифрова обробка зображень; 

- комп'ютерна електроніка та мікросхемотехніка; 

- проектування та експлуатація автоматизованих комплексів поліграфічного обладнання та ін. 

Детальніше: Спеціальності і спеціалізації кафедри

Вступ до аспірантури

 1. Програма  вступного іспиту третього (освітньо-наукового)рівня вищої освіти для здобуття наукового ступеня доктор філософії з спеціальності 133 Галузеве машинобудування  з освітньої програми «Поліграфічні машини та автоматизовані комплекси»

2. Програма додаткового вступного випробування третього (освітньо-наукового)рівня вищої освіти для здобуття наукового ступеня доктор філософії з спеціальності 133 Галузеве машинобудування  з освітньої програми «Поліграфічні машини та автоматизовані комплекси»

Ф-каталог вибіркових навчальних дисциплін

 ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ ВСТУПНОГО ІСПИТУ третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти для здобуття наукового ступеня доктор філософії

Освітня програма

Результати опитування здобувачів

Навчальні плани

Офіційні документи

Теми дисертацій (PhD) аспірантів:

 

Детальніше: Вступ до аспірантури