Про кафедру

 Співробітники кафедри МАПВ

Кафедра створена у 1989р. (функціонувала як кафедра загально-інженерних дисциплін при Київському філіалі Українського поліграфічного інституту ім. Івана Федорова з 1959р.).

 Готує фахівців з освітньої програми «Комп'ютеризовані поліграфічні системи»  спеціальності «Галузеве машинобудування».

Детальніше...

Підрозділи кафедри

       На кафедрі функціонують дві науково-інженерні лабораторії, в яких проводяться лабораторні практикуми, навчальна і переддипломна практика. Обладнано навчально-методичний кабінет з САПР поліграфічних машин.

Філія кафедри на ДП «Преса України» забезпечує цикл дисциплін з формного, друкарського та брошурувально-палітурного устаткування.

Детальніше...

Професорсько-викладацький склад

 

Зенкін Микола Анатолійович – завідувач кафедри,
доктор технічних наук, професор.

Детальніше...

Історія кафедри

Організована 1959 року як кафедра загальноінженерних дисциплін, з 1989 р. – кафедра МАПВ. Завідували кафедрою: у 1959–1962 роках – ст.викл. О.Л.Артюх, у 1962–1976 роках – доцент Ф. А. Мар'ямова, у 1976–1984 роках – доцент С.М. Ганжуров, у 1984–2009 роках – професор А. І. Петрук, з 2009 року – доцент Ю. О. Шостачук.

У різні роки на кафедрі працювали досвідчені вчені та викладачі професор М.Я. Левицький, доцент Ф.А. Мар'ямова, професор С.М. Ганжуров, доценти Ф. Мандич, А.В. Бойко, В.Г. Яніцький, Ю.Л. Варава, С.М. Ярема, Б.О. Черня, старші викладачі С.А. Дишлевський, Г.Т. Дежурнюк. Вони зробили вагомий внесок у вивчення спеціальних дисциплін, закріплення та розвиток зв'язків з машинобудівними заводами (АТ «Київполіграфмаш», «Одесполіграфмаш», «Ромниполіграфмаш» та ін.). Науковий доробок згаданих фахівців широко відомий як в Україні, так і за її межами (в Китаї, Німеччині, Польщі), їх винаходи широко застосовуються до цього часу при серійному випуску ниткозшивних машин та машин спеціальних видів друку.