Підготовчі курси

Курси призначені для поглибленої підготовки до вступу в університет учнівської та робітничої молоді у рамках Програми КПІ ім. Ігоря Сікорського «Майбутнє України».

Слухачами курсів можуть стати учні 11–12 класів середніх навчальних закладів, а також особи, що вже мають повну середню освіту. 

Метою курсів є привести рівень знань наших абітурієнтів до вимог університетських програм. Навчання на курсах до університетської підготовки забезпечує не лише високий рівень знань, але й можливість долучитися до роботи в гуртках технічної творчості, участі в творчих конкурсах, олімпіадах, стати членом Малої академії наук, ознайомитись з історією Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського , його традиціями та досягненнями, а також з основними напрямами діяльності його кафедр, лабораторій та наукових підрозділів.

 Завданням курсів є здійснити ранню професійну орієнтацію слухачів з метою виявлення здібностей та обдарувань кожного з них та розробити обґрунтовані рекомендації щодо вибору ними майбутньої професії; залучити найбільш обдаровану учнівську молодь до пошукової роботи на базі провідних кафедр та лабораторій Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського .

ПІДГОТОВКА АБІТУРІЄНТІВ ПРОВОДИТЬСЯ, З НАСТУПНИХ ПРЕДМЕТІВ:

 - математика

- фізика

- українська мова та література (поглиблений рівень)

 При вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями, на які особам з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу закінчили підготовчі курси (відділення, факультети довузівської підготовки) вищого навчального закладу, для вступу на основі повної загальної середньої освіти до цього вищого навчального закладу додаються додаткові бали за результатами підсумкової атестації.

Перелік документів, що додаються до заяви про вступ на курси:

1. Ксерокопія свідоцтва про народження або першої і другої сторінок паспорта;

2. 2 фотокартки розміром 3х4 см.;

3. 2 файли для документів.

 

 Термін навчання – 7 місяців

 

Адреса: 03056, м. Київ, вул. Янгеля, 1/37, (навч. корпус  № 8), кімн 36.

Тел.: 097-952-18-59