Професорсько-викладацький склад

 

Зенкін Микола Анатолійович – завідувач кафедри,
доктор технічних наук, професор.

 Професійний шлях та здобутки:
Народився у м. Києві у 1968 році.

У 1993 році з відзнакою закінчив Київський політехнічний інститут, інженерно-фізичний факультет. Спеціальність: ливарне виробництво чорних та кольорових металів.
З 1993 році навчався у аспірантурі з відривом та без відриву від виробництва при Київському національному університеті технологій та дизайну.
У 1996 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.19.09 – Машини і агрегати легкої промисловості.
З 1996 року навчався у докторантурі з відривом від виробництва.
Атестат доцента кафедри Інженерної механіки отримав у 2001 році.
У 2005 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю 05.02.08 – Технологія машинобудування.
Атестат професора кафедри Інженерної механіки отримав у 2008 році.
З 1993 року по теперішній час працював на посадах асистента, доцента, професора кафедри Інженерної механіки та кафедри Метрології, стандартизації та сертифікації Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД).
З 2014 року – завідувач кафедри Метрології, стандартизації та сертифікації КНУТД.
З 2015 по 2020 рік – декан факультету Мехатроніки та комп’ютерних технологій КНУТД.
Автор понад 300 наукових публікацій у фахових виданнях в Україні та за кордоном, 3 публікації у виданнях, що входять до переліку видань Scopus, 1 монографія, авторські свідоцтва та патенти на корисну модель, понад 20 видань навчально-методичного характеру (серед яких 2 підручники (МОНУ), 3 навчальних посібники (МОНУ)).
Підготував 2 кандидатів технічних наук, керує здобувачем PhD, є членом Асоціації технологів-машинобудівників України.

Наукові інтереси:
дослідження наукової проблеми подовження терміну експлуатації машин та механізмів технологічними методами, зокрема застосуванням поверхневого зміцнення деталей, багатопланові дослідження в галузі метрологічного забезпечення якості продукції машинобудування.

Нагороди:
1) 2000 – 2002 р.р. – Лауреат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених
2) 2002 р. – Дипломант 2-го конкурсу науково-технічних проектів молодих учених під егідою НАН України та Київської міської адміністрації за науковий проект «Розробка стандарту для визначення механічних властивостей захисних покриттів»
3) 2005 р. – Подяка Київського міського голови «За вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки» (№ 48917)
4) 2006 р. – Знак Міністерства освіти і науки «За наукові досягнення» (Посвідчення № 327)
5) 2018 р. – Грамота КНУТД «За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм»

Навчальні дисципліни, що викладаються:Теорія механізмів і машин, Мехатроніка в галузевому машинобудуванні, Індустріальний дизайн у поліграфічному виробництві, Основи наукових досліджень, Науково-дослідна робота за темою магістерської дисертації, керівництво дирломними проектами та магістерськими дисертаціями.

Контакти:

моб. тел.: (050) 547-67-97, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
кім. 86, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

 

Шостачук Юрій Олександрович – доцент, кандидат технічних наук, заступник завідувача кафедри

Дисципліни: Поліграфічні машини, автомати та потокові лінії; Сучасне видавничо-поліграфічне  обладнання і устаткування; Оптимізація характеристик механізмів та машин.

       Народився 27 жовтня 1951 року у м. Клевані Рівненської області. Після закінчення у 1968 р.  середньої школи № 28 м. Житомира вступив до Українського поліграфічного інституту ім. Iв. Федорова (м. Львів).

З другого курсу вказаного інституту був направлений на навчання до Німеччини, де закінчив у 1973  році Технічний університет (м. Карл-Маркс-Штадт), отримавши кваліфікацію інженер-конструктор із  спеціальності «Конструювання поліграфічного та папероробного устаткування».

З 1974 р. по 1975 р. працював у науково-дослідному секторі УПІ ім. Ів. Федорова на посаді  інженера. З 1976 по 1978 – аспірант УПІ. Після закінчення аспірантури і до 1983 р. працював у  науково-дослідному секторі інституту на посадах ст. інженера, молодшого та старшого наукового співробітника.

У 1983 р. захистив кандидатську дисертацію. З 1983 р. – асистент, доцент кафедри поліграфічних машин УПІ. У 1987–1989 – заступник декана механічного факультету інституту, а з 1989 по 1992 – декан факультету підвищення кваліфікації працівників поліграфічної галузі Мінвузу СРСР при цьому інституті.

Упродовж 1992–2006 років очолював представництво німецької фірми «Неіdelberg» в Україні та її сервісний центр ТОВ «Гейдельберг Україна».

З лютого 2009 року завідувач кафедри машин та агрегатів поліграфічного виробництва Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ».

Ю. О. Шостачук є автором понад 70 наукових праць, у тому числі – 4 навчальних посібників, 10 авторських свідоцтв на винаходи і одного патенту Німеччини.

Контакти:

044 204-99-15; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка викладача

 

Kotlyarov

 

Котляров Валерій Павлович – доктор технічних наук, професор.

Дисципліни: Перспективні напрями розвитку енерго- та ресурсоефективних процесів, обладнання та технологій; Механіка робочого середовища і процесів; керує педагогічною практикою у здобувачів ступеню PhD.

Професійний шлях та здобутки:

Закінчив Ленінградський політехнічний інститут, 1967 р.; спеціальність: Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти.

Тема дисертації: «Технологічні основи проектування операцій лазерної обробки».

В КПІ працює з 1970 року.

Брав участь у створенні нової (у 1980 році) спеціальності «Лазерна технологія».

Автор понад 220 публікацій, з них 3 монографії, 4 конспекти лекцій, понад 100 винаходів, 10 методичних посібників та рекомендацій.

Підготував 4 кандидатів наук.

Наукові інтереси:
наукові основи технології лазерної обробки, лазерна техніка.

Нагороди:
Лауреат Премії Ради Міністрів СРСР 1990 року. Дворазово нагороджений дипломом Міністерства освіти УРСР за кращу наукову роботу (1977-1985рр), 2 дипломи виставок досягнень УРСР та СРСР, нагороджений знаком «Винахідник СРСР».

Контакти:
моб. тел.: (099) 385-61-17

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

кім. 86, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Іванко Андрій Іванович – кандидат технічних наук, доцент.

 Дисципліни: ПБУ (Палітурно-брошурувальне устаткування); САПР (Системи автоматизованого  проектування циклових механізмів поліграфічних машин); Математичне моделювання та  автоматизовані розрахункина ЕОМ; Поліграфічне устаткування – 3: Палітурно-брошурувальне  устаткування;Інженерні розрахунки на ПЕОМ.

Народився 04.06.1978 р. м. Пустомити. Львівська обл.

Закінчив Українську академію друкарства 2001 р.

2007 року під керівництвом д.т.н., професора Полюдова О.М. у Видавничо-поліграфічному інституті  НТУУ «КПІ» захищена дисертаційна робота на тему «Механіка процесу обрізування книжково-журнальних блоків дисковими ножами з планетарним приводом».

З 2003 р. працював на посаді старшого викладача кафедри «Машин та агрегатів поліграфічного  виробництва» Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

З 2009 р. доцент кафедри МАПВ ВПІ НТУУ «КПІ».

Тематика досліджень:

·         безупинні способи обрізування книжково-журнальних блоків та пристрої для їх реалізації;

·         способи підготовки корінця книжкового блока до нанесення клею при незшивному клейовому скріпленні.

За підсумками наукової роботи переможець конкурсу «Молодий викладач-дослідник НТУУ «КПІ» – 2007».

 

Конт. телефон: 044 204-99-15; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Сторінка викладача

 

Кохановський Василь Олександрович кандидат технічних наук, доцент. 

 Дисципліни: Вимірювальні прилади та обробка результатів досліджень поліграфічних процесів; Промислова діагностика; Машини та обладнання видавництв та друкарень.

Закінчив видавничо-поліграфічний інститут та аспірантуру НТУУ "КПІ". У 2013 р. захистив дисертаційну роботу та отримав ступінь кандидата технічних наук. У 2015 р. отримав вчене звання доцента кафедри МАПВ.

Видав 6 навчально-методичних посібників: «Вимірювальні прилади в поліграфічному процесі»,  «Друкарське обладнання»; «Поліграфічне устаткування: 2.Друкарське обладнання», «Друкарське обладнання спецвидів друку», «Обладнання післядрукарських процесів»,  підручник, 30  наукових статей, отримав 6 авторських свідоцтв.

Досягнення: стипендіат премії КМ України для молодих вчених, молодий викладач-дослідник НТУУ "КПІ"  2010р.
      Конт. телефон: 044 204-99-15; E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка викладача

 

 

Гриценко Дмитро Сергійович - кандидат технічних наук, доцент

.

       Народився 1984 р. у місті Києві.

       У 2008 р закінчив Видавничо-поліграфічний інститут Національного технічного університету України «КПІ».

       Тема магістерської дисертації: «Розробка приводу транспортуючих пристроїв періодичного руху поліграфічних машин».

       Тематика досліджень: основи проектування тамподрукарських машин, механіка механізмів періодичного повороту, транспортувальні пристрої поліграфічного обладнання.

       Дисципліни: Конструкції та розрахунки друкарського обладнання; Обладнання спецвидів друку; Математичне моделювання та автоматизовані розрахунки на ПК; Методи дослідження поліграфічних машин; Історія розвитку техніки і технології; Основи наукових досліджень.

       Тема кандидатської дисертації: «Удосконалення транспортувальних пристроїв із застосуванням кулачкових механізмів тамподрукарських машин».

       Конт. телефон: 099-224-06-99; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка викладача

 

 

 Шостачук Олександр Павлович - кандидат технічних наук, доцент.

Дисципліни: "Теоретична механіка", "Обладнання поліграфічних підприємств".

Конт. телефон: 044 204-99-15; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка викладача

 

                                                                    

 Макатьора Дмитро Анатолійович- кандидат технічних наук, доцент.

Навчальні дисципліни, що викладаються: Деталі машин, Теорія механізмів і машин.

Професійний шлях та здобутки:
Народився у м. Києві у 1978 році.

У 2000 році закінчив Київський державний університет технологій та дизайну, факультет технологічного обладнання та систем керування.

Спеціальність: Машини легкої промисловості та побутове обслуговування.

У 2020 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Параметричний синтез робочих органів машини поздовжнього різання взуттєвих матеріалів» за спеціальністю 05.05.10 «Машини легкої промисловості» (133 «Галузеве машинобудування»).

З 2001 року по теперішній час працював на посадах асистента, старшого викладача кафедр: Графіки та нарисної геометрії, Інженерної механіки та Прикладної механіки та машин Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД).

Автор понад 200 наукових публікацій, у тому числі 42 наукових статей в спеціалізованих виданнях, рекомендованих МОН України (1 «Scopus»), 134 патентів України на корисні моделі (деклараційні патенти на винахід) та 4 свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір, 20 навчально-методичних робіт, 4 навчальних посібників з Грифом КНУТД.

Наукові інтереси:
дослідження наукової проблеми динаміка машин та механізмів, поздовжнє різання матеріалів.

Нагороди:
1) 2010 рік – Подяка ректора КНУТД

2) 2020 рік – Грамота ректора КНУТД та Подяка Київського міського голови

Контакти:
моб. тел.: (050) 310-38-99

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
кім. 86, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського