Практика

Матеріали по практиці студентів

Під час навчанні за спеціальністю Галузеве машинобудування  студенти проходять різні види практик: виробничу, переддипломну, науково-дослідну практики. Це допомагає в умовах роботи реального підприємства застосувати теоретичні знання і практичні навички, що набуті під час навчання в університеті. 

Базами практики є багато поліграфічних підприємств міста Києва та України, зокрема ДВ "Преса України",  ПАТ Друкарня «Вольф», ПАТ "Укрпластик", ТОВ "Тріада принт", ПрАТ "Бліц-інформ".

Видавництво «Преса України» — велике спеціалізоване підприємство, що об’єднує кілька технологічно, економічно й організаційно пов’язаних між собою профільних виробництв поліграфічної галузі.    Видавництво «Преса України» спеціалізується не лише на випуску видань періодики, брошур та книг. З виробничих конвеєрів його цехів виходять сотні видів найрізноманітніших поліграфічних товарів широкого вжитку. У нинішній, далеко не простий час, видавництво «Преса України» докладає усіх зусиль, аби не лише утримувати стабільність свого виробництва, а й за будь-якої можливості домагатися зростання обсягів власної продукції. Також ДВ «Преса України». Підприємство також приділяє велику увагу навчанню майбутніх і молодих спеціалістів підприємства. При Видавництві діє навчальна лабораторія Видавничо-поліграфічного інституту, провідні фахівці беруть участь у навчальному процесі інституту. А найкращі студенти, які виявили своє сумлінне ставлення до виконання програми практики отримують пропозицію від підприємства про влаштування на вакантні робочі місця видавництва.

ТОВ друкарня Вольф є інноваційною широкомасштабною  компанією, що безперервно розвивається по різних містах України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя та за кордоном. Компанія у стислий термін 2-3 дні випускає тираж поліграфічної продукції з доставкою готового замовлення у всі куточки України.  Компанія дає можливість замовити дизайн поліграфічної продукції в режимі он-лайн за допомогою проекту «Біржа дизайну».

За останні 10 років друкарня вибудовувала мережу представництв по великих містах України і закордоном. Водночас друкарня має 20 річний досвід роботи в поліграфії, що зумовлює високу якість випускаємої поліграфічної продукції та її широку номенклатуру. Тому для розширення свої виробничих потужностей друкарня постійно набирає найкращих молодих випускників спеціальності Галузеве машинобудування, Що найкраще зарекомендували себе під час проходження практики на підприємстві. 

ПАТ Укрпластик є одним з найсучасніших у світі підприємств з виробництва гнучких пакувальних матеріалів. Воно було засноване в 1927 р і пройшло довгий шлях розвитку.

 

У середині 80-х років на підприємстві пройшла повномасштабна реконструкція, в результаті воно стало найбільшим в Україні виробником полімерних матеріалів. На сучасному етапі компанія забезпечує повний виробничий цикл виготовлення гнучких полімерних пакувальних матеріалів - від гранул і фарб до готових рулонних матеріалів і пакетів. Застосовується соекструзійних, сольвентний, безсольвентного двох- і тришарова інлайн-ламінації. Здійснюється плазмова обробка і вакуумна металізація плівок. На базі підприємства створена сучасна поліграфічна база, аналогів якої немає. Застосовується електронний дизайн, цифрові і лазерні технології додрукарських процесів, стохастичне растрування, ультрафіолетове закріплення друкарських фарб і лаків. Український виробник упаковки вперше в історії увійшов до ТОП-15 європейських компаній даного профілю.

 

Компанія активно співпрацює з видавничо-поліграфічним інститутом, залучаючи студентів до проходження практики на підприємстві та надання випускникам інституту вакантних робочих місць

 

 ПрАТ Бліц-Інформ" було утворено в грудні 1992 року (тоді - закрите акціонерне товариство "Холдингова компанія "Бліц-Інформ" ). До складу Акціонерного товариства входять 3 основних структурних підрозділи: Видавництво "Бліц-Інформ", яке випускає ряд популярних та авторитетних видань ( журнал «Наталі», газету «Бізнес» і «Бухгалтерія»), які розповсюджуються через мережу 28 власних філіалів, розташованих у всіх регіонах України; Зразкова друкарня "Бліц-Принт" - одна з найкрупніших у Європі друкарень офсетного та ролевого друку;  Завод з виробництва  картонної упаковки "Бліц-Пак" та його цех з виробництва м'якої упаковки "Бліц-Флекс" -  найбільш потужне в технологічному відношенні підприємство в Україні. За об’ємами виробництва і якістю продукції «Бліц-Пак» є лідером серед виробників картонної упаковки в СНД. Зараз в ПрАТ "Бліц-Інформ" працює близько 2100 співробітників. Таким чином, починаючи з моменту заснування, компанія пережила бурхливе зростання і на сьогоднішній день є лідером українського поліграфічного ринку і ринку мас-медіа. 

Десятки студентів щороку проходять практику на базі підприємтсва, а  тим кому сподобалось працювати під час практики на підприємстві ПрАТ  "Бліц-Інформ" пропонує працевлаштування на постійній основі як студентам старших курсів, так і випускникам Видавничо-поліграфічного інституту «НУТУ «КПІ». 

ТОВ Мегаполіграф було засновано в серпні 2002 року. Її було створено як газетну друкарню в рамках видавничої групи «Мега-Прес» для друку виробленої холдингом газетної продукції. Першим місцем прописки компанії став цех Київської фабрики технічних. А першою друкарською машиною – нова газетна ротаційна машина Starline S30 відомого індійського виробника Manugraph. Ця машина, що дозволяла друкувати від 8 аркушів формату А3 (4+4) до 24 аркушів формату А3 (2+1), на той час була справжнім проривом на ринку газетного друку в місті Києві. Вона дозволила видавничим підприємствам групи не лише здобути істотні конкурентні переваги, а й почати активну експансію в ніші кольорового та повнокольорового газетного друку у столиці.

 

Протягом короткого періоду (2004–2006) парк газетних машин друкарні «Мега-Поліграф» зріс до п’яти одиниць за рахунок придбання ще чотирьох нових рулонних газетних ротаційних машин Сityline Express 35 виробництва компанії Manugraph.

 

В 2007 році було ухвалено рішення про посилення виробничого парку друкарні чотирма сучасними апаратами нового покоління з високим рівнем автоматизації – машинами Solna D390 шведської компанії Solna. Solna D390 – сучасна машина з високим рівнем автоматизації – є новітньою розробкою компанії Solna.

Криза, що охопила нашу країну в 2009 році, не могла не відбитися на поліграфічній галузі в цілому та діяльності підприємтсва  зокрема. Але завдяки колективу компанії, що будує свою роботу на принципах корпоративної етики, ефективній бізнес-стратегії підприємства, прагненню розвиватися та завжди йти назустріч клієнту ми навіть у період кризи продовжуємо нарощувати обсяги виробництва.

 

На сьогоднішній день газетна друкарня «Мега-Поліграф» – один із лідерів галузі в Україні – виробляє найширший спектр видавничо-поліграфічних послуг найвищої якості.  Підприємство також підтримує тісні виробничі зв’язки з Видавничо-полграфічним інститутом НТУУ «КПІ». Активно залучаються до виробничої діяльності студенти під час проходження практики. Багатьом з них пропонується подальше працевлаштування на постійній основі. 

ТОВ Тріада принт входить до п'ятірки найбільших поліграфічних підприємств України, а велика ресурсна база і багатоплановий досвід допомагають утримувати ринкові позиції. Серед Клієнтів компанії провідні видавництва, компанії-рітейлери, великі медіа-холдинги, підприємства лідери своєї галузі. Всі вони цінують гідну якість поліграфічної продукції, виготовленої в друкарнях Тріада. У квітні 2010 року парк обладнання був поповнений японської рольової машиною KOMORI System38S і швейцарської лінією безшвейного скріплення на поліуретановий клей Muller Martini Bolero B8. Штат співробітників: 180 чоловік.

 

Підприємство дотримується високої якості друку, обов'язкового виконання призначених термінів виконання замовлення та розумної, гнучкої цінової політики. Компанія також постійно проводить пошук молодих спеціалістів для працевлаштування на виробничих потужностях підприємтсва, що періодично розширюються.