Зарубіжне партнерство

Крім зміцнення традиційних зв'язків, кафедра започатковує і розвиває творчі зв'язки з фірмою «Гейдельберг» (Німеччина), яка для навчальних цілей передала кафедрі МАПВ додрукарський комплекс.

 

Налагоджено зв'язки з Штутгартською школою масмедійних технологій, Хемніцькою вищою школою поліграфічної техніки, Лейпцизькою вищою школою техніки, господарства і мистецтва (всі Німеччина). Налагоджено співробітництво з університетом Оксфорд Брукс (Великобританія), Інститутом поліграфічної технології Лейпцізького університету прикладних наук з підготовки фахівців видавничо-поліграфічної галузі (Лейпциг, Німеччина), Штуттартською вищою школою медійних технологій в галузі навчального процесу, наукових досліджень і публікації результатів робіт.

 

Навчальними закладами-партнерами ВПІ є Московський державний університет друку МДУД (Росія), Бернський університет м. Вупперталь (Німеччина), Жешувський технічний університет.

 

Традиційними є контакти з УАД, зв'язки з кафедрою поліграфії Омського технічного університету. Делегації ВПІ відвідують міжнародні конференції МКПІ у Ташкенті, де встановлюють контакти з науковцями багатьох університетів світу.

 

На сьогоднішній день ВПІ має діючі угоди про спільну науково-навчальну-методичну діяльність з наступними зарубіжними вищими навчальними закладами:

Санкт-Петербурзький Державний університет технології і дизайну;

Московський державний університет друку;

Лейпцизький технічний університет (Вища школа техніки, господарства і культури)

Варшавський університет реклами

Варшавський університет технологій «Варшавська політехніка».

 

Ведеться співробітництво з Інститутом поліграфії Варшавської політехніки та Інститутом папірництва і поліграфії Лодзької політехніки (Польща), кафедрою поліграфії Будапештського Технологічного Університету (Угорщина), Ташкентським інститутом текстильної і легкої промисловості (Узбекистан).

 

Викладачі кафедри і студенти брали участь у міжнародних виставках і конференціях у Дюссельдорфі, Москві, Ташкенті, Шанхаї; підвищували кваліфікацію в Навчальному центрі поліграфії м. Хемніц (Німеччина), Print Media Academia м. Гейдельберг (Німеччина) та фірмах-виробниках друкарського та після друкарського обладнання (Німеччина).